LB Cemix, s.r.o.

  O společnosti LB Cemix

  Vybírejte z nového vzorníku Cemix!

  Společnost LB Cemix, přední výrobce stavebnin na českém trhu, připravil nový vzorník šlechtěných omítek a fasádních nátěrů, který přináší jedinečné a reálné barvy. Vzorník obsahuje 366 nových barevných odstínů.

   

  vějíř Duhově krásný

   

  Nový vzorník šlechtěných omítek a fasádních nátěrů od společnosti Cemix má nápaditý design s motivem páva i příznačný název „Cemix duhově krásný“. 

  Ve vzorníku jsou použity fyzické barvy, nanášené technikou stříkání na podkladní vrstvu, která je při kompletaci ručně vlepována do konstrukce vzorníku. Nejde tedy o běžný typ vzorníku, ale díky aplikaci reálných barev je povrch vzorků drsnější, ale také autentičtější. Vzorník je v rohu opatřen odolným kovovým šroubem a zabalen do praktické krabičky. 

   

  Barvy inspirované duhou

  Řazení barevných oddílů je inspirováno přírodou: barvy jsou řazeny tak, jak se přirozeně vyskytují v podobě duhy. Celkem ve vzorníku zákazníci naleznou 366 barevných odstínů, řazených v  9 oddílech: modrá, zelená, žlutá, oranžová, červená, okrová, hnědá, šedá, bílá. Orientaci mezi jednotlivými barevnými oddíly usnadňují výrazné přechody mezi barvami, které pomáhají ve výběru. 

  Nové barvy ve vzorníku odráží požadavky moderních architektonických trendů.  Vyberte si i vy z nového vzorníku Cemix  a buďte pyšní na svoji fasádu!

  vzorník - odstíny

   

  Vzorník obsahuje jedinečné a reálné barvy

   

  vějíř - průsvitky

   

  Více o barevných odstínech >>

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.