LB Cemix, s.r.o.

  O společnosti LB Cemix

  Vyzkoušejte online pomocníka při realizaci fasád

  Cemix připravil pro své zákazníky novou praktickou mikrostránku www.spickovezatepleni.cz. Obsahuje veškeré vyčerpávající informace k zateplování staveb, včetně referenčních fotografií, možností financování zateplení nebo nabídky technických výpočtů či zhotovení termosnímků. Samozřejmě, nechybí ani průvodce barevným řešením fasád, respektive finální povrchovou úpravou. Velmi praktická je možnost přímo přes webové stránky oslovit konkrétní specialisty a snadno získat potřebné informace nebo kalkulace.

  Nový web www.spickovezatepleni.cz dokazuje, že široký sortiment fasádních materiálů značky Cemix, včetně fasádních omítek v duhově krásné barevné škále, představuje jednu z nejlepších nabídek na trhu.

   

  mikrostránka

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.