LB Cemix, s.r.o.

  O společnosti LB Cemix

  Zaregistrujte se včas na přednášky Rekonstrukce a sanace v praxi 2016

  Společnost LB Cemix vás opětovně zve na sérii odborných seminářů Rekonstrukce a sanace v praxi 2016. Přednáškový cyklus je určen projektantům, architektům, realizačním firmám či zadavatelům staveb. V pořadí čtvrtý ročník odborné akce se bude soustředit především na problematiku vlhkosti ve stavbách a diagnostiku poruch stavebních konstrukcí při rekonstrukcích a sanacích budov. Program je všeobecně zaměřený na praktické zkušenosti jak z oblasti navrhování, tak z oblasti následného provádění stavebních prací. Za společnost LB Cemix na seminářích vystoupí Ing. Martin Bureš, který si jako téma zvolil Navrhování zateplovacích systémů – na co by se nemělo zapomenout. 

  Semináře budou probíhat od 19.1. 2016 do 16.2. 2016 v 9 krajských městech České republiky a účast na nich je zdarma. Vzhledem k omezeným kapacitám je ovšem nutné se včas zaregistrovat na stránkách www.rasvp.cz. Zde se rovněž dočtete o podrobném programu a termínech konání seminářů v jednotlivých městech a zbývajících volných kapacitách.

   

  SaR 2016

   

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.