LB Cemix, s.r.o.

  O společnosti LB Cemix

  Zavádíme expresní míchání omítek a nátěrů!

  Stavební sezóna vrcholí a všichni fachmani teď závodí s časem. Vašemu rychlému tempu jsme se přizpůsobili novou službou expresního míchání vybraných druhů omítek a fasádních nátěrů! 

  Do služby expresních dodávek jsou zahrnuty vybrané druhy pastovitých omítek a nátěrů, objednávka ale nesmí přesáhnout 450 kg. Expresně lze vyrábět pouze odstíny dle standardního vzorníku Duhově krásný.  

  Novou službu budeme našim fachmanům poskytovat od května a bude podmíněná osobním odběrem zboží objednaného ve výrobním závodě v Loděnici. 

  A jakou rychlostí se k vám objednané zboží dostane? Všechny expresní objednávky přijaté a potvrzené do 13:00 budou tentýž den připravené v Loděnici k odběru po 3 hodinách. Objednávky potvrzené po 13:00 hodině budou k expedici připravené následující den kdykoliv od 8:00 hod.

  Více informací v letáku:

  Zavádíme expresní míchání omítek a nátěrů!

   

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.