LB Cemix, s.r.o.

  O společnosti LB Cemix

  Kariéra

  Nabídka volných pracovních pozic ve společnosti LB Cemix, s.r.o.:

  Obsluha balící a paletovací linky + řidič VZV - Nová Ves nad Lužnicí

  polečnost LB Cemix jako výrobce a dodavatel stavebních hmot – suchých omítkových a maltových směsí, disperzních produktů a certifikovaných zateplovacích systémů hledá spolehlivého pracovníka na pozici obsluha balící a paletovací linky + řidič VZV.

  Více...

  Obchodní a technický zástupce pro oblast Česká Lípa, Mladá Boleslav a Liberec

  Jste zodpovědná silná osobnost? Máte ambice a chcete se v profesním životě neustále zlepšovat? Využijte příležitost pro posílení a rozvoj své profesionální kariéry právě teď. Přední výrobce stavebních materiálů společnost Cemix nabízí aktivním zájemcům možnost profesního růstu a naplnění osobních ambicí na pozici obchodního a technického zástupce.

  Více...

  Elektrotechnik - výrobní závod Loděnice

  Hledáme samostatného a spolehlivého elektrotechnika na velín, zodpovědného za chod přípravy a výroby suchých maltových směsí.

  Více...

  Obsluha balicí a paletovací linky - výrobní závod Loděnice

  Společnost LB Cemix s.r.o., jako výrobce a dodavatel stavebních hmot – suchých omítkových a maltových směsí, disperzních produktů a certifikovaných zateplovacích systémů, hledá spolehlivého pracovníka na pozici obsluha balící a paletovací linky pro výrobní závod Loděnice u Berouna.

  Více...