LB Cemix, s.r.o.

Zákaznické centrum: +420 549 438 170

  O společnosti LB Cemix

  Kariéra

  Nabídka volných pracovních pozic ve společnosti LB Cemix, s.r.o.:

  Controller - Borovany

  Pro posílení týmu útvaru controllingu hledáme nového kolegu.

  Více...

  Account manager - Kotouč Štramberk

  Rozumíte obchodní strategii a cítíte se v ní jak ryba ve vodě? Orientujete se v použití vápenných produktů (stavebnictví, hutnictví, energetika)?

  Více...

  Produktový manager

  Baví Vás věci zlepšovat? Máte vzdělání, odbornost nebo zkušenosti v oblasti pozemního stavitelství? V technické branži se cítíte jako ryba ve vodě? Těší Vás, když Vás druzí vnímají jako odborníka a dají na Váš názor? Dokážete rychle odhalit chybu a snadno zjednat nápravu? Dosáhl/a jste ve svém životě výsledků, které můžeme ověřit?

  Více...

  Projektový specialista pro region Praha, západní a východní Čechy

  Máte vzdělání, odbornost nebo zkušenosti v oblasti pozemního stavitelství? Dokážete komunikovat s odborníky na požadované úrovni (projektanti, architekti)? Oceňujete, když dostanete důvěru a můžete pracovat samostatně? Záleží Vám na tom, abyste mohl za dané produkty dát ruku do ohně? Dosáhl/a jste ve svém životě výsledků, které můžeme ověřit? Pak hledáme Vás!

  Více...

  Controller Kotouč Štramberk

  Cítíte se být odborníkem na práci s daty, jejich analýzu a vyhodnocování v propojení na praktické obchodní či výrobní potřeby firmy? Máte smysl pro porozumění potřebám trhu a umíte je propojit se strategií firmy? Používáte rádi zdravý selský rozum, a přitom vítáte nalézání nových pohledů na věc? Je vám blízká ekonomika i prodej či stavařina? Pak hledáme právě vás.

  Více...