LB Cemix, s.r.o.

Zákaznické centrum: +420 549 438 170

    O společnosti LB Cemix

    Rozumíte obchodní strategii a cítíte se v ní jak ryba ve vodě? Orientujete se v použití vápenných produktů (stavebnictví, hutnictví, energetika)?

    Společnost LB – Cemix, výrobní závod Kotouč Štramberk je, mimo jiné, výrobcem a dodavatelem vápna a hydrátu. Spolu s významnými investicemi a rozšiřováním výrobního portfolia hledáme nadšeného a výkonného odborníka jako posilu pro naše obchodní aktivityna pozici:

    Account manager

    • Máte za sebou min. 5 let zkušeností v obchodu stále vás to baví?
    • Láká vás určovat obchodní strategii a taktiku?
    • Chcete být samostatní, tedy i odpovědní za svou práci?
    • Získáváte si svou prací respekt u kolegů?
    • Dokážete se prosadit se svojí vlastní koncepcí a přesvědčit druhé o výhodách vašeho řešení?

    Hledáme toho, který má své znalosti, dovednosti i zvyky a přesto je otevřen novým nápadům!

    Výsledkem Vaší práce bude naplnění ambice zvýšeného obratu a marže v rozšířeném portfoliu výrobků u širšího okruhu zákazníků a dohled nad jejich průběžným dodržováním.

    Co vás čeká po nástupu:

    • Ve spolupráci s managementem společnosti definovat a implementovat obchodní strategii a taktiku v oblasti prodeje širšího produktového portfolia
    • Plánování nových obchodních aktivit v kontextu s novými trendy a vývojem trhu
    • Vedení a koordinace projektů a procesů, zajišťování zdrojů a hledání potenciálu a rezerv pro rozvoj v oblasti obchodu
    • Úzká spolupráce s produkt managementem, vývojem, laboratoří a výrobou i dalšími útvary společnosti

    Pro začátek potřebujete:

    • Prokazatelné pracovní výsledky na pozici v obchodní oblasti Znalost systému SAP výhodou
    • Zkušenost a praxi s vyjednáváním s obchodními partnery, schopnost formulovat, modifikovat a realizovat zadání a realizovat výsledek
    • Schopnost rychle chápat technické věci a technologii.

    Co u nás získáte právě Vy:

    Pozice je přímo podřízena obchodnímu řediteli divize a bude jen na Vás, jak využijete svou dosavadní zkušenost. Můžete si přinést nový způsob práce a dostanete volnost ve vytváření vlastní strategie. Svou prací ovlivníte obrat i zisk firmy. Budete profesionálem v daném oboru. Zrovna Vy a Vaše práce se stanete klíčem ke společnému úspěchu. S prokazatelnými pracovními výsledky získáte i větší volnost pro svou práci a stanete se součástí firmy, která stojí za svými lidmi. Chceme, aby naši zaměstnanci mohli být hrdí na svoji práci i na firmu.

    Pokud je to výzva i pro Vás, napište nám e-mail a pošlete motivační dopis na adresu:

    Zuzana.Hanzlova@cemix.cz

    tel. 739 681 392.

    Potřebujete více podrobností? Zde jsou:

    Požadujeme:

    • SŠ nebo VŠ vzdělání, zaměření na obchod, stavebnictví nebo chemii výhodou
    • Min. 5 let zkušeností v oboru
    • Silná vůdčí osobnost, partner vedení společnosti
    • Schopnost identifikovat příležitosti a vyhodnocovat je ve vztahu k cílům společnosti
    • Strategický a analytický přístup k informacím, partnerský přístup k lidem v duchu vize společnosti
    • Tah na branku a schopnost dosahovat stanovených cílů
    • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni slovem i písmem, PL výhodou
    • Aktivní řidič, časová flexibilita v cestování (trh Česká republika, Slovensko, Polsko)

    Nabízíme:

    • Zaměstnání v silné stabilní společnosti s mezinárodním zázemím
    • Motivující mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a požadavkům pozice
    • Služební automobil i k soukromým účelům, mobilní telefon, notebook
    • Možnost profesního i mzdového růstu
    • Zaměstnanecké benefity – příspěvek na dovolenou, příspěvek na stravování, týden dovolené nad rámec ZP, 13. plat, možnost profesního vzdělávání a kurzů, zaměstnanecké výhody nákupu výrobních produktů.