LB Cemix, s.r.o.

Zákaznické centrum: +420 549 438 170

    O společnosti LB Cemix

    Společnost LB Cemix jako výrobce a dodavatel stavebních hmot – suchých omítkových a maltových směsí, disperzních produktů a certifikovaných zateplovacích systémů hledá samostatného a spolehlivého

    ELEKTRIKÁŘE na velín do výrobního závodu LODĚNICE U BEROUNA

    zodpovědného za chod přípravy a výroby suchých maltových směsí (SMS)

    Pracovní náplň

    Technika velínu naučíme chápat celý proces výroby tak, aby byl schopen rozpoznat kde vznikla porucha a jak ji odstranit nebo řešit.

    • Technik ( obsluha ) velínu řídí a kontroluje výrobní proces míchání směsí včetně doplňování surovin při výrobě SMS.
    • Zodpovídá a řídí činnost dvou podřízených na směně.
    • Řeší poruchy vzniklé na směně a umí je odstranit jak v oblasti elektro, tak i drobných manuálních oprav.
    • Zodpovídá za předávání informací směnařům s cílem zajistit bezproblémový chod celého výrobního procesu tj. řízení výroby z velína.
    • Řídí pomocné a přípravné práce související s výrobou a kontroluje provedenou práci.

    Požadujeme

    • Vyučení v oboru elektro
    • Vyhláška 50/78 Sb., min. §5
    • Pečlivost, smysl pro pořádek
    • Samostatnost a spolehlivost
    • Nástup dle dohody

    Nabízíme

    • Zaměstnání v silné stabilní společnosti s mezinárodním zázemím
    • Mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a požadavkům pozice s pravidelným meziročním navyšováním;
    • Zaměstnanecké benefity – 13. plat, příspěvek na dovolenou 6.000,–Kč ročně, příspěvek na stravování, týden dovolené nad rámec ZP, penzijní připojištění, příspěvek na zdraví podporující služby a produkty, zaměstnanecké výhody nákupu vlastních výrobních produktů, možnost profesního vzdělávání a kurzů vč. jazykových.

    Pokud chcete být součástí společnosti, která je hrdá na své zaměstnance a jejich práci, pak nás neváhejte kontaktovat:

    e-mail: zuzana.hanzlova@cemix.cz

    tel. 739 681 392