LB Cemix, s.r.o.

Zákaznické centrum: +420 549 438 170

    O společnosti LB Cemix

    LB Cemix, s.r.o., Tovární 36, Borovany

    Přední výrobce a tradiční dodavatel suchých omítkových a maltových směsí a vápenných produktů v ČR hledá uchazeče na pozici:

    MANAŽER JAKOSTI

    Vaším úkolem bude zejména:

    • sestavování bezpečnostní listů a práce se softwarem SBL Core
    • jednání s certifikačními orgány v otázkách certifikace systémů FPC, QMS a EMS;
    • příprava dokumentace a účast na auditech prováděných na jednotlivých závodech;
    • sledování a implementace související legislativy, tvorba kontrolních zkušebních postupů;
    • odpovědný zástupce společnosti pro vázanou živnost: Výroba nebezpečných chemických látek a nebezpečných chemických směsí a další činnosti

    Místem výkonu práce je Čebín (popř. Loděnice, Studénka, Borovany)

    Požadujeme:

    • vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání
    • praxe v oblasti QM/FPC a EMS ve výrobní firmě, znalost norem z oblasti stavebnictví
    • znalost legislativy spojené s uvádění výrobků na trh
    • výhodou je znalost SW SBL Core
    • komunikativní znalost Aj (alespoň B2)
    • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
    • důslednost a pečlivost, schopnost komunikace v rámci více výrobních závodů a s externími subjekty

    Nabízíme:

    • zajímavou a různorodou práci
    • zaměstnání ve stabilní společnosti s mezinárodním zázemím
    • notebook a mobilní telefon
    • širokou paletu zaměstnaneckých benefitů, motivující finanční ohodnocení
    • možnost odborného rozvoje a osobnostního vzdělávání
    • přátelské prostředí, pomoc a osobní přístup při zapracování

    Nástup dle vzájemné dohody.

    Zaujali jsme Vás? Zašlete svůj životopis v českém jazyce na e-mail:

    jitka.vavrikova@rako.cz

    Případné dotazy Vám ráda zodpoví paní Jitka Vavříková na telefonním čísle 378 021 123.