LB Cemix, s.r.o.

    O společnosti LB Cemix

    Operátor do výrobního závodu Nová Ves nad Lužnicí

    Společnost LB Cemix jako výrobce a dodavatel stavebních hmot – suchých omítkových a maltových směsí, disperzních produktů a certifikovaných zateplovacích systémů

    hledá spolehlivého pracovníka na pozici

    obsluha balící a paletovací linky

    výrobní závod Nová Ves nad Lužnicí

    zodpovědného za obsluhu linky při výrobě suchých maltových směsí (SMS).

    Pracovní náplň

    Operátora zodpovědného za obsluhu linky při výrobě suchých maltových směsí (SMS) ve výrobě naučíme chápat celý proces výroby a balení tak, aby byl schopen rozpoznat kde může vzniknout chyba nebo porucha a jak ji řešit.

    • Operátor ( obsluha ) linky řídí a kontroluje výrobní proces při výrobě SMS
    • Pracuje s vysokozdvižným vozíkem
    • Kontroluje zařízení linky při provozu se zaměřením na nepravidelnosti v chodu jednotlivých částí
    • Provádí vnější ošetření a čištění i běžnou údržbu linky
    • Řeší rutinní poruchy vzniklé na směně a umí je odstranit nebo spolupracuje na jejich odstranění s údržbou závodu

    Požadujeme

    • SOU – výuční list
    • Třísměnný provoz
    • Vyhláška 50/78 Sb. výhodou
    • Pečlivost, smysl pro pořádek
    • Dobrý zdravotní stav

    Nabízíme

    • Zaměstnání v silné stabilní společnosti s mezinárodním zázemím
    • Mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice plus pohyblivá složka dle výsledků práce
    • Zácvik na dané pozici a možnost dalšího profesního i mzdového růstu
    • Zaměstnanecké benefity – příspěvek na dovolenou, příspěvek na stravování, týden dovolené nad rámec ZP, 13. plat, zaměstnanecké výhody nákupu výrobních produktů, možnost profesního vzdělávání a kurzů.

    Nástup dle dohody

    Pokud chcete být součástí společnosti, která je hrdá na své zaměstnance a jejich práci, pak nás neváhejte kontaktovat.

    Kontakt

    e-mail:ludek.schan­dl@cemix.cz tel. 602 735 591