LB Cemix, s.r.o.

Zákaznické centrum: +420 549 438 170

    O společnosti LB Cemix

    LB Cemix, s.r.o., Tovární 36, Borovany

    Přední výrobce a tradiční dodavatel suchých omítkových a maltových směsí a vápenných produktů v ČR hledá uchazeče na pozici:

    OBSLUHA BALÍCÍ A PALETOVACÍ LINKY, ŘIDIČ VZV

    Vaším úkolem bude zejména:

    • řídit a kontrolovat výrobní proces při balení suchých maltových směsí,
    • kontrolovat provoz linky se zaměřením na nepravidelnosti v chodu jednotlivých částí, provádět vnější ošetření a čištění i – běžnou údržbu linky, řešit rutinní poruchy vzniklé
    • na směně, spolupracovat na odstranění poruch s údržbou závodu,
    • provádět nakládku vyrobeného zboží VZV, a další

    Místem výkonu práce je Čebín / okres Brno – venkov

    Požadujeme:

    • výuční list
    • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
    • dobrý zdravotní stav, pečlivost, smysl pro pořádek

    Nabízíme:

    • zajímavou a různorodou práci
    • zaměstnání ve stabilní společnosti s mezinárodním zázemím
    • možnost profesního růstu
    • širokou paletu zaměstnaneckých benefitů, motivující finanční ohodnocení
    • přátelské prostředí, pomoc a osobní přístup při zapracování

    Nástup dle vzájemné dohody

    Zaujali jsme Vás?

    Případné dotazy Vám zodpoví pan Jaroslav Čuhel – telefonní číslo 549 438 120,

    e-mail Jaroslav.cuhel@cemix.cz.