LB Cemix, s.r.o.

Zákaznické centrum: +420 549 438 170

    O společnosti LB Cemix

    Obsluha balící a paletovací linky + řidič VZV - výrobní závod Loděnice

    Společnost LB Cemix jako výrobce a dodavatel stavebních hmot – suchých omítkových a maltových směsí, disperzních produktů a certifikovaných zateplovacích systémů

    hledá spolehlivého pracovníka na pozici

    obsluha balící a paletovací linky + řidič VZV

    výrobní závod Loděnice

    Pracovní náplň

    Operátora zodpovědného za obsluhu linky při výrobě suchých maltových směsí (SMS) ve výrobě naučíme chápat celý proces výroby a balení tak, aby byl schopen stroj obsluhovat a rozpoznat kde může vzniknout chyba nebo porucha.

    • Operátor ( obsluha ) linky řídí a kontroluje výrobní proces při výrobě SMS
    • Pracuje s vysokozdvižným vozíkem
    • Kontroluje zařízení linky při provozu se zaměřením na nepravidelnosti v chodu jednotlivých částí
    • Provádí vnější ošetření a čištění i běžnou údržbu linky
    • Řeší rutinní poruchy vzniklé na směně a umí je odstranit nebo spolupracuje na jejich odstranění s údržbou závodu

    Požadujeme

    • SOU – výuční list
    • Třísměnný provoz
    • Pečlivost, smysl pro pořádek
    • Dobrý zdravotní stav

    Nástup dle dohody

    Nabízíme

    • Zaměstnání v silné stabilní společnosti s mezinárodním zázemím
    • Mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice plus pohyblivá složka dle výsledků práce
    • Zácvik na dané pozici a možnost dalšího profesního i mzdového růstu
    • Zaměstnanecké benefity – 13. plat, příspěvek na dovolenou, příspěvek na stravování, týden dovolené nad rámec ZP, zaměstnanecké výhody nákupu výrobních produktů, možnost profesního vzdělávání a kurzů.

    Pokud chcete být součástí společnosti, která je hrdá na své zaměstnance a jejich práci, pak nás neváhejte kontaktovat:

    e-mail: Zuzana.Hanzlova@cemix.cz

    tel. 739 681 392