LB Cemix, s.r.o.

Zákaznické centrum: +420 549 438 170

    O společnosti LB Cemix

    LB Cemix, s.r.o., Karlštejnská 110, 267 12 Loděnice

    Přední výrobce a tradiční dodavatel suchých omítkových a maltových směsí a vápenných produktů v ČR hledá z důvodu rozšíření týmu nového kolegu na pozici:

    OPERÁTOR VELÍNA / VELÍNÁŘ

    Co budete dělat:

    • z pohodlí velína dohlížet na celou balící linku a velet 3 kolegům na směně – obsluha balícího automatu, obsluha linky a skladník
    • v případě potřeby pomůžete ostatním (viz. výše zmínění kolegové)

    Co se k tomu bude hodit:

    • vyhláška 50 – ideálně §6, ale pokud máte §5 a alespoň rok praxe, tak to stačí
    • zkušenost z obdobné pozice by byla velkou výhodou
    • schopnost práce na PC
    • spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost

    Co Vám nabízíme:

    • všechno Vám ukážeme a vše Vás naučíme, nebudete hození do vody
    • práci v nepřetržitém provozu v režimu krátký/dlouhý týden, takže v práci strávíte méně dní, než třeba při třísměnném provozu
    • širokou paletu zaměstnaneckých benefitů – namátkou týden dovolené navíc, příspěvek na rekreaci pro Vás i Vaše děti, stravenkovou kartu…
    • případné zařízení §6
    • možnost postupu, šikovní lidé rostou společně s námi
    • přátelské prostředí, lidský a férový přístup
    • možnost nastoupit kdykoli

    Pokud máte zájem anebo víte o někom, kdo by ho mít mohl, ozvěte se Petrovi Hlaváčkovi, manažerovi závodu, +420 602 242 134, petr.hlavacek@cemix.cz

    Rádi Vás poznáme osobně a vše s Vámi probereme.