LB Cemix, s.r.o.

Zákaznické centrum: +420 549 438 170

    O společnosti LB Cemix

    LB Cemix, s.r.o., Tovární 36, Borovany

    Přední výrobce a tradiční dodavatel suchých omítkových a maltových směsí a vápenných produktů v ČR hledá uchazeče na pozici:

    PRODUKTOVĚ MARKETINGOVÝ SPECIALISTA

    Vaším úkolem bude zejména

    CRM – reporting a aktivita v pracovní skupině/ příprava podkladů pro zavedení jednotlivých modulů, školení obchodního týmu, administrace reklamací, příprava podkladů pro obchodní tým, organizace interních workshopů, podpora marketingového týmu a oddělení produkt managementu

    Místem výkonu práce je Loděnice / okres Beroun

    Požadujeme:

    • vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání
    • vynikající znalost Exelu
    • osobní zkušenost s CRM (znalost prostředí SW), orientace v SAP výhodou, znalost grafického programu např. Indesign výhodou
    • zkušenost s projekty / projektovým řízením
    • komunikativní znalost Aj – komunikace s centrálou a v rámci projektu
    • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
    • výborné komunikační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost pracovat v mezinárodním týmu

    Nabízíme:

    • zajímavou a různorodou práci
    • zaměstnání ve stabilní společnosti s mezinárodním zázemím
    • notebook a mobilní telefon
    • širokou paletu zaměstnaneckých benefitů, motivující finanční ohodnocení
    • možnost odborného rozvoje a osobnostního vzdělávání
    • přátelské prostředí, pomoc a osobní přístup při zapracování

    Nástup dle vzájemné dohody

    Zaujali jsme Vás? Zašlete svůj životopis v českém jazyce na e-mail

    jitka.vavrikova@rako.cz

    Případné dotazy Vám ráda zodpoví paní Jitka Vavříková na telefonním čísle 378 021 123.