LB Cemix, s.r.o.

Zákaznické centrum: +420 549 438 170

    O společnosti LB Cemix

    LB Cemix, s.r.o., Tovární 36, Borovany

    Přední výrobce a tradiční dodavatel suchých omítkových a maltových směsí a vápenných produktů v ČR hledá uchazeče na pozici:

    PROJEKTOVÝ SPECIALISTA

    oblast působení Morava – jih

    Co budete dělat:

    • budete komunikovat s architekty a projektanty – navazovat spolupráci a prosazovat produkty CEMIX
    • spolupracovat s památkáři, SVJ, družstvy a navrhovat řešení potřebných oprav
    • poskytovat technické poradenství pro zákazníky a obchodní tým v dané lokalitě

    Co se k tomu bude hodit:

    • znalost prostředí realizace staveb
    • zkušenost s jednáním s projekty a zástupci investora
    • technický background, komunikační schopnosti, spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost
    • ochota občas se trošku zašpinit na stavbě, když se půjdete podívat na realizaci
    • angličtina na úrovni B1, někdy se můžete potkat se zástupcem investora, který mluví anglicky
    • řidičské schopnosti – ročně najezdíte v průměru 40 000km
    • znalost Excelu – tvorba nabídek, reporting, práce s tabulkami
    • výhodou je zkušenost s CRM (znalost prostředí SW) a znalost grafického programu (např. Indesign)

    Co Vám nabízíme:

    • nejdřív ze všeho Vám ušijeme adaptační plán na míru tak, abyste se u nás mohli rozkoukat, poznat lidi v týmu, naší práci a naučili se od zkušenějších kolegů vše, co budete potřebovat
    • mzdu ve formě fix + bonusy
    • svobodu – kdy a odkud budete pracovat je ve Vaší režii, zázemí ale budete mít připravené i v kanceláři v Čebíně
    • samozřejmostí je proto mobil, notebook a auto – to vše i k soukromému u­žití
    • širokou paletu zaměstnaneckých benefitů – namátkou týden dovolené navíc, příspěvek na rekreaci pro Vás i Vaše děti, stravenkovou kartu…
    • možnost sebevzdělávat se a čerpat znalosti od profíků v oboru
    • přátelské prostředí, lidský a férový přístup
    • možnost nastoupit kdykoli

    Pokud máte zájem anebo víte o někom, kdo by ho mít mohl, ozvěte se panu Františkovi Bártovi, frantisek.barta@rako.cz, +420 703 183 424

    Rádi Vás poznáme osobně a vše s Vámi probereme.