LB Cemix, s.r.o.

Zákaznické centrum: +420 549 438 170

    O společnosti LB Cemix

    LB Cemix, s.r.o., Tovární 36, Borovany

    Přední výrobce a tradiční dodavatel suchých omítkových a maltových směsí a vápenných produktů v ČR hledá uchazeče na pozici:

    REFERENT EXPEDICE

    Vaším úkolem bude zejména:

    • zpracování zakázek v interním systému
    • komunikace s výrobou a kolegy ze zákaznického centra
    • určování dodacích termínů
    • aktivní navyšování/do­těžování závozů
    • spolupráce s referenty expedice
    • předávání informací přepravcům
    • komunikace s obchodním úsekem a ostatními útvary společnosti

    Místem výkonu práce je Čebín / okres Brno-venkov

    Požadujeme:

    • úplné středoškolské vzdělání nejlépe ekonomického směru
    • dobrou znalost práce s PC, znalost SAP výhodou
    • angličtinu nebo němčinu – základní znalost
    • časovou flexibilitu
    • příjemné vystupování
    • spolehlivost, zodpovědnost, organizační a komunikativní schopnosti

    Nabízíme:

    • zajímavou a různorodou práci
    • zaměstnání ve stabilní společnosti s mezinárodním zázemím
    • širokou paletu zaměstnaneckých benefitů, motivující finanční ohodnocení
    • možnost odborného rozvoje a osobnostního vzdělávání
    • přátelské prostředí, pomoc a osobní přístup při zapracování

    Nástup dle vzájemné dohody

    Zaujali jsme Vás? Zašlete svůj životopis v českém jazyce na e-mail:

    jitka.veliskova@rako.cz

    Případné dotazy Vám ráda zodpoví Bc. Jitka Velíšková na telefonním čísle 378 021 283.