LB Cemix, s.r.o.

Zákaznické centrum: +420 549 438 170

    O společnosti LB Cemix

    Hledáme uchazeče na pozici

    Referent expedice do závodu Čebín

    Vaším úkolem bude:

    • zpracování zakázek v interním systému
    • komunikace s výrobou a kolegy ze zákaznického centra
    • určování dodacích termínů, aktivní navyšování/do­těžování závo­zů
    • spolupráce s referenty expedice, předávání informací přepravcům
    • komunikace s obchodním úsekem a ostatními útvary společnosti

    Požadujeme:

    • úplné středoškolské vzdělání nejlépe ekonomického směru
    • dobrou znalost práce s PC, znalost SAP výhodou
    • angličtina nebo němčina – základní znalost
    • časovou flexibilitu
    • příjemné vystupování
    • spolehlivost, zodpovědnost, organizační a komunikativní schopnosti

    Nabízíme:

    • zaměstnání ve společnosti s mezinárodním zázemím a řadou sociálních výhod
    • zajímavé finanční ohodnocení
    • možnost dalšího osobního a profesního rozvoje
    • zajímavou a zodpovědnou práci

    Nástup dle vzájemné dohody (možno ihned).

    Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis společně s kontaktními údaji na adresu:

    e-mail: zuzana.hanzlova@cemix.cz

    tel. +420 739 681 392