LB Cemix, s.r.o.

Zákaznické centrum: +420 549 438 170

    O společnosti LB Cemix

    LB Cemix, s.r.o., Tovární 36, Borovany

    Přední výrobce a tradiční dodavatel suchých omítkových a maltových směsí a vápenných produktů v ČR hledá uchazeče na pozici:

    REFERENT/KA ZÁKAZNICKÉHO CENTRA

    pro výrobní závod v Čebíně

    Vaším úkolem bude:

    • příjem a evidence objednávek zákazníků, jejich zpracování do informačního systému,
    • komunikace se zákazníky, určování dodacích termínů, aktivní navyšování / dotěžování objednávek,
    • spolupráce s referenty expedice, předávání zpracovaných objednávek,
    • komunikace s obchodním úsekem, zpracování cenových podkladů

    Požadujeme:

    • středoškolské vzdělání nejlépe ekonomického směru
    • dobrou znalost práce s PC, znalost SAP výhodou
    • časovou flexibilitu, příjemné vystupování
    • spolehlivost, zodpovědnost, organizační a komunikativní schopnosti

    Nabízíme:

    • zaměstnání ve stabilní společnosti s mezinárodním zázemím
    • zaměstnanecké benefity – 13. plat, příspěvek na dovolenou 6 000,– Kč ročně, příspěvek na stravování, týden dovolené nad rámec ZP, penzijní připojištění, příspěvek na zdraví, podporující služby a produkty, zaměstnanecké výhody nákupu vlastních výrobních produktů
    • přátelské prostředí, pomoc a osobní přístup při zapracování

    Nástup dle vzájemné dohody.

    Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis v českém jazyce na e-mailovou adresu: jitka.veliskova@rako.cz, tel. 739 681 409