LB Cemix, s.r.o.

    O společnosti LB Cemix

    Technolog a vedoucí laboratoře s pracovištěm Čebíně

    Společnost LB Cemix jako součást rakouské nadnárodní skupiny Lasselsberger, patří se svými čtyřmi výrobními závody k předním výrobcům a tradičním dodavatelům na stavebním trhu v oblasti suchých omítkových a maltových směsí, disperzních produktů a certifikovaných zateplovacích systémů. Ve vlastních laboratořích se věnujeme výzkumu i vývoji a jedním ze základních cílů je trvalé zvyšování kvality našich produktů a proto hledáme samostatného a výkonného člověka, který nám s tím pomůže, na pozici

    Technologa a vedoucího laboratoře

    Co Vás čeká?

    • Kontrola kvality vstupních surovin, meziproduktů a produktů dle kontrolního a zkušebního plánu
    • Uvolňování výrobků k expedici
    • Metrologie – kalibrace, ověření a servis měřidel
    • Vedení, evidence a úprava výrobních receptur závodu
    • Kontrola práce laborantek
    • Účast na auditech ISO, GMP a odpovědnost za svěřenou oblast v rámci výrobního závodu
    • Odpovědnost za tvorbu / zavedení / dodržování nápravných a preventivních opatření
    • Spolupráce s ostatními útvary napříč firmou (vývoj, produkt management, výroba)

    Co od Vás očekáváme?

    • Zkušenost v oboru technologie v oblasti stavebnictví, zájem o obor podmínkou
    • VŠ obor stavební + chemie
    • Zaměření na co nejlepší výsledek, proaktivita a vytrvalost
    • Samostatnost, systematičnost, sebe-organizovanost a technické myšlení
    • Pro-zákaznický přístup a manažerské schopnosti
    • Řidičský průkaz B, bezúhonnost

    Co pro Vás máme my?

    • Samostatnou odbornou práci u spolehlivého zaměstnavatele na manažerské úrovni
    • Atraktivní odměnu závislou také na vlastních pracovních výsledcích
    • Místo výkonu práce v lokalitě Brněnsko – Čebín
    • Balíček zaměstnaneckých benefitů (13.plat, příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou, týden dovolené nad rámec zákona, atd.

    Pokud Vás výše uvedené zaujalo a je to výzvou i pro Vás, neváhejte napsat!

    Bc. Zuzana Hanžlová, kontakt: Zuzana.Hanzlova@cemix.cz