LB Cemix, s.r.o.

Zákaznické centrum: +420 549 438 170

    Kontakty

    Míchací centra

    Nechte si namíchat barvu dle barevného vzorníku Cemix. Seznam stanovišť míchacích stolic pro fasádní omítky a nátěry Cemix:

    Filtrovat:

    Pamiro.cz, spol. s r.o.

    ČSA č.p. 729
    785 53 Velká Bystřice

    Tel.: 585 353 564
    Fax: 585 155 164
    Mobil: 777 768675
    pamiro@stavebninypamiro.cz

    První Stavební Chrudim a.s.

    Tovární 1130
    537 23 Chrudim

    Tel.: 469 625 711
    Mobil: 777 771 006
    psch@psch.cz
    www.psch.cz

    FASÁDNÍ SERVIS MACEČEK

    Bordovice č.152
    744 01 Bordovice

    Mobil: 602 408 478
    obchod@fasadniservis.cz
    www.fasadniservis.cz

    OBB stavební materiály, spol. s r.o.

    Pevnůstka XV
    79900 Olomouc Neředín

    Mobil: 777 920 304
    obb@obb.cz
    www.obb.cz

    WOODCOTE stavebniny

    Brněnská 3797/29
    66902 Znojmo

    IČO: 61860085
    DIČ: CZ61860085
    Kont. osoba: Pavel Sobotka

    Tel.: 233 111 111
    znojmo2@woodcote.cz
    https://www.woodcote.cz/prodejny/stavebniny-woodcote-znojmo-2-brnenska

    VAMDUM, s.r.o.

    Pomezí 352
    56971 Pomezí

    Mobil: 731 469 155
    vamdum@policka.cz
    www.vamdum.cz

    Střechokomplex s.r.o.

    Jamská 2457/6
    591 01 Žďár n. Sázavou

    Tel.: 566 630 470
    Mobil: 777 630 470
    strechokomplex@strechokomplex.eu

    PRO-DOMA, SE

    Krnovská 151/63
    746 01 Opava - Předměstí

    Tel.: 553 622 644
    Mobil: 602 266 541
    opava@pro-doma.cz
    www.pro-doma.cz

    STAVMAT Profi centrum

    Poděbradská 900/64
    19800 Praha 9 - Hloubětín

    Tel.: 281 091 900
    Mobil: 724 665 670
    Praha9@sproficentrum.cz
    www.stavmat.cz

    STAVMAT Profi centrum

    Krmelínská 2
    719 00 Ostrava-Hrabová

    Tel.: 595 705 040
    ostrava@sproficentrum.cz
    www.stavmat.cz

    STAVEBNINY DEK Kladno

    Velké Přítočno 335
    273 51 Velké – Přítočno Kladno

    Tel.: 510 000 100
    kladno@dek.cz
    www.dek.cz

    Stavebniny DEK Veselí nad Moravou

    tř. Masarykova 1197 (bývalý areál VHS)
    698 01 Veselí nad Moravou

    Tel.: 510 000 100
    Mobil: 733 168 226
    veseli.nad.moravou@dek.cz
    www.dek.cz

    Stavebniny DEK Krnov

    Opavská 593/61
    794 01 Břeclav

    Tel.: 510 000 100
    Mobil: 733 168 027
    krnov@dek.cz
    www.dek.cz

    STAVEBNINY DEK Ostrava

    Ke Kamenině 89/12
    711 00 Ostrava-Hrušov

    Tel.: 596 618 904
    Mobil: 733 168 321
    ostrava@dek.cz
    www.dek.cz

    Stavebniny DEK Sokolov

    Dobrovského ulice
    356 04 Sokolov

    Tel.: 510 000 100
    sokolov@dek.cz
    www.dek.cz

    STAVEBNINY DEK Třebíč

    Průmyslová 171
    674 01 Třebíč

    Tel.: 510 000 100
    Mobil: 733 168 526
    trebic@dek.cz
    www.dek.cz

    STAVEBNINY DEK Teplice

    Hřbitovní
    415 01 Teplice

    Tel.: 510 000 100
    teplice@dek.cz
    www.dek.cz

    STAVEBNINY DEK Frýdek-Místek

    Jana Čapka 1291
    73801 Frýdek-Místek

    Mobil: 733 168 546
    frydek.mistek@dek.cz
    www.dek.cz