LB Cemix, s.r.o.

  O společnosti LB Cemix

  Ocenění

  Jsme dlouhodobě oceňovaným výrobcem stavebních materiálů.


  2016

   

  Titul Realizace roku získala fasáda od Cemixu

  Časopis Spektra v letošním roce uděloval již pošestnácté prestižní Ocenění roku. V kategorii Realizace roku 2016 zvítězila Obnova fasády Městského úřadu v Moravské Třebové. Stavbu do soutěže přihlásil výrobce LB Cemix, s.r.o., neboť rozsáhlá a zdařilá rekonstrukce probíhala s pomocí jeho materiálů a sanačních systémů. Budova Městského úřadu pochází z počátku 19. století a původně sloužila jako piaristické gymnázium.

   

  Ocenění

   

  Čestné uznání v soutěži Výrobek roku 2016

  Cemix THERM DIFU

  U příležitosti této mezinárodní veletržní akce proběhlo vyhlášení soutěže stavebních výrobků a technologií – Výrobek roku 2016. Cemix potvrdil, že se řadí ve svém oboru mezi technologickou špičku, neboť neodešel ani v letošním roce ze soutěže s prázdnou. Čestné uznání poroty si odnesl zateplovací systém ETICS – Cemix THERM DIFU. Nový certifikovaný zateplovací systém má pozitivní dopad na zdravější mikroklima v domech, je vysoce paropropustný (až 20× prodyšnější než obvyklá řešení).

   

  Ocenění

  2015

   

  Titul Realizace roku 2015 získala stavba se špičkovými materiály od značky Cemix

  V kategorii Realizace roku 2015 získala titul rekonstrukce Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. Autoři vítězné realizace – Pozemní stavitelství Zlín, a.s. – vsadili při rekonstrukci na výrobky a systémy od společnosti LB Cemix. Vyplatilo se. Stavba si zachovala mimořádně autentický ráz, nově ale získala optimální energetickou bilanci a skvělé užitné vlastnosti.

   

  Ocenění

  2014

   

  Čestné uznání v soutěži Výrobek roku 2014

  Cemix THERM K

  Speciální zateplovací systém s povrchovou úpravou obkladem či cihelnými pásky Cemix THERM K získal Čestné uznání odborné poroty, která v soutěži Výrobek roku 2014 ocenila jeho vynikající parametry. Cemix THERM K s povrchovou úpravou obkladem zažívá díky architektonickému trendu kombinovat na fasádách různé typy povrchů a kvůli zvýšeným nárokům na mechanicky odolný povrch fasády stále větší popularitu. Systém je certifikován podle platných předpisů a norem a splňuje tak nejnáročnější požadavky kladené na jakost a kvalitu.

  Soutěž pořádá společně vydavatelství VEGA Hradec Králové a Institut udržitelné výstavby Brno. O pořadí rozhodují nezávisle dvě poroty, odborná, složená z pedagogů škol, a profesní, složená ze zástupců ČKAIT, ČSSI, ČKA a Obce architektů.

   

  Ocenění

   

  Čestné uznání v soutěži Stavební výrobek – technologie roku 2013

  Památkářský program Cemix

  Další ocenění pro omítkový systém určený pro rekonstrukce historických objektů a staveb, tentokrát od České stavební akademie.

   

  Ocenění

  2013

   

  Vítěz soutěže – Nejlepší výrobce stavebnin roku

  Již podruhé jsme se stali vítězem v soutěži Nejlepší výrobce stavebnin roku v kategorii nad 150 zaměstnanců, která je zaměřena na ocenění nejmodernějších výrobních provozů a závodů v průmyslu stavebních hmot. Soutěž pořádá ÚRS Praha pod záštitou Svazu podnikatelů ve stavebnictví, Ministerstva průmyslu a obchodu.

   

  Ocenění

   

  Titul Produkt roku 2013 v soutěži odborného časopisu SPEKTRA

  Památkářský program Cemix

  I v letošním roce získaly produkty Cemix ocenění v soutěži odborného časopisu SPEKTRA. Titul Produkt roku 2013 získal Památkářský program Cemix, omítkový sanační systém bez obsahu cementu, určený pro omítání historických staveb a staveb v památkové péči. V systému se snoubí tradiční omítková technologie našich předků s moderními omítkářskými postupy.

   

  Ocenění

   

  Čestné uznání v soutěži Výrobek roku 2013

  Zateplovací systém Cemix THERM P WOOD

  Zateplovací systém pro dřevostavby Cemix THERM P WOOD získal Čestné uznání odborné poroty, která v soutěži Výrobek roku 2013 ocenila jeho vynikající parametry. Je to již třetí ocenění pro tento zateplovací systém.
  Soutěž pořádá společně vydavatelství VEGA Hradec Králové a Institut udržitelné výstavby Brno. O pořadí rozhodují nezávisle dvě poroty, odborná, složená z pedagogů škol, a profesní, složená ze zástupců ČKAIT, ČSSI, ČKA a Obce architektů.

   

  Ocenění

   

  Čestné uznání v soutěži Stavební výrobek – technologie roku 2012

  Zateplovací systém Cemix THERM P WOOD

  V pořadí již druhé ocenění od odborné poroty pro zateplovací systém na dřevostavby i starší montované domy typu Okal. Vynikající parametry systému ocenila porota v rámci soutěže České stavební akademie.

   

  Ocenění

  2012

   

  Nejlepší výrobce stavebnin – cena Ministerstva průmyslu a obchodu

  Soutěž zaměřená na ocenění nejmodernějších výrobních provozů a závodů v průmyslu stavebních hmot v České republice, které zároveň provozují šetrnou a úspornou výrobku z hlediska ochrany životního prostředí. Odbornými garanty soutěže jsou Svaz podnikatelů ve stavebnictví ČR, ÚRS PRAHA, a.s. a Ministerstvo průmyslu a obchodu.

   

  Ocenění

   

  Hlavní cena v soutěži Výrobek roku 2012

  Zateplovací systém Cemix THERM P SILVER

  Vnější tepelněizolační kontaktní systém (ETICS) Cemix THERM P SILVER s šedým pěnovým polystyrénem byl porotou oceněn za vynikající tepelněizolační vlastnosti. Je to již druhé ocenění odborné poroty. Soutěž pořádá vydavatelství Vega s.r.o. a NSC Brno, hlavním partnerem jsou Veletrhy Brno, odbornými partnery sedmnáct středních a vysokých škol stavebního zaměření.

   

  Ocenění

   

  Bronzová cena v soutěži Stavební výrobek – technologie roku 2011

  Cemix Spárovací hmota BIOFLEX

  Spárovací hmotu s obsahem biocidů, které zajišťují vysokou odolnost proti plísním, bakteriím a řasám, ocenila porota za technické parametry, novost, ekologickou šetrnost a význam uplatnění výrobku. Záštitu nad programem převzala 4 ministerstva ČR.

   

  Ocenění

   

  Produkt a technologie roku 2012

  Zateplovací systém Cemix THERM P WOOD

  Ocenění nového vnějšího zateplovacího systému Cemix THERM P WOOD v každoroční soutěži odborného časopisu SPEKTRA. Systém je vhodný pro dřevokonstrukce i starší stavby typu Okal. Splňuje parametry pro nízkoenergetické stavby.

   

  Ocenění

   


  2011

   

  Nejlepší výrobce stavebnin roku 2010 – užší nominace

  Společnost LB CEMIX byla v kategorii nad 150 zaměstnanců porotou nominována do užšího výběru 9 firem – nejlepších výrobců stavebnin za rok 2010. Soutěž o nejlepší výrobce stavebnin pořádá každoročně ÚRS spolu s Ministerstvem průmyslu a obchodu a Svazem podnikatelů ve stavebnictví a oceňuje nejmodernější výrobní provozy a závody v průmyslu stavebních hmot.

   

  Ocenění

   

  Bronzová cena v soutěži Stavební výrobek – technologie roku 2010

  Zateplovací systém Cemix THERM P SILVER

  Prestižní ocenění České stavební akademie za inovaci certifikovaného systému Cemix THERM P. Díky použití šedého polystyrenu s přísadou grafitu umožňuje systém Cemix THERM P SILVER minimalizovat tloušťku izolace při zachování izolačních vlastností.

   

  Ocenění

   

  Produkt a technologie roku 2011

  Zateplovací systém Cemix THERM K

  Ocenění nového vnějšího zateplovacího systému Cemix THERM K v každoroční soutěži odborného časopisu SPEKTRA. Systém, speciálně vyvinutý pro povrchy s keramickým či cihelným obkladem, splňuje nejnáročnější požadavky kladené na jakost a kvalitu.

   

  Ocenění

   


  2010

   

  Vítěz soutěže – Nejlepší výrobce stavebnin roku

  Vítězství v kategorii nad 150 zaměstnanců v soutěži Nejlepší výrobce stavebnin roku, která je zaměřena na ocenění nejmodernějších výrobních provozů a závodů v průmyslu stavebních hmot. Soutěž pořádá ÚRS Praha pod záštitou Svazu podnikatelů ve stavebnictví, Ministerstva průmyslu a obchodu.

   

  Ocenění