LB Cemix, s.r.o.

Zákaznické centrum: +420 549 438 170

  O společnosti LB Cemix

  Podporujeme

  Dvojnásobný medailista z Ria

  Špičkový výkon, fair-play či týmový duch jsou hodnoty, které společnost LB Cemix, s.r.o. sdílí se světem vrcholového sportu. A jsou důvodem pro její firemní aktivity v oblasti sportovního sponzoringu.

  Cemix v roce 2011 navázal spolupráci s kanoistou a dvojnásobným medailistou z Ria Josefem Dostálem. Podpora nadějného sportovce se mohla rozvíjet i v symbolické rovině: firemní barvou značky Cemix je modrá, tedy barva vody. A v té se Josef cítí od malička jako ryba.

  Podporujeme

  Josef se narodil v roce 1993 a jeho kladný vztah ke sportu není náhodný. Tatínek Tomáš Bosambo Dostál, umělecký sochař, je držitelem titulu ME masters v kanoistice. Jeho maminka, úspěšná jazzová zpěvačka Eva Emingerová, byla vrcholovou hráčkou volejbalu, stejnému sportu se věnují závodně i jeho sestry Anna a Magda.

  Josef Dostál je chlap jak hora. Má dva metry a 111 kilo. Také proto musí mít kajak vyrobený na míru. Ale za to mu to pádluje pěkně rychle. 

  Mezi kanoistickou špičku se Josef zařadil již v roce 2011, kdy získal titul mistra světa v juniorské kategorii. V dalším roce se stal v Poznani a Duisburgu dvojnásobným vítězem světového poháru na čtyřkajaku na 1000 m. Druhé místo na mistrovství Evropy v singlkajaku na 500 m si vybojoval v Záhřebu, kde současně stanovil nový český rekord.

  V roce 2012 bylo triumfem kolektivní vítězství na letních OH v Londýně, kde získal jako člen českého čtyřkajaku bronzovou medaili. Největším úspěchem v roce 2013 bylo 1. místo na Mistrovství světa závodníků do 23 let v rychlostní kanoistice na trati 1000 m v kanadském Wellandu.  Na tento úspěch navázal ještě na Mistrovství světa v Duisburgu, kde vybojoval na čtyřkajaku další cennou trofej – stříbro na trati 1000 m. Z Mistrovství světa v Moskvě v roce 2014 si už Josef odvážel mistrovský titul za sólový výkon na trati 1000 m.

  Svého největšího triumfu ale Josef Dostál dosáhl v roce 2016 v Riu. Na kilometrové trati si v singlkajaku dojel pro stříbrnou olympijskou medaili a vzápětí získal i druhý triumf – bronzovou medaili na čtyřkajaku.

  Sledujte s námi kariéru úspěšného vrcholového sportovce na stránkách www.josefdostal.cz.

  MS Miláno 2015 Bronzová K4 na 1000 m – jistota olympiády v RiuMS Miláno 2015 Stříbrná K1 na 1000 mME 2013 Montemor-o-VelhoMS 2013 Welland MS Moskva 2014Soustředění v Chula Vista, CalifornieMS Szeged 2019, zdroj Iva Roháčková

  Rozhovor s olympijskou nadějí J. Dostálem při otevření zrekonstruované loděnice

  Zlatý den v Račicích: Kajakář Dostál i kanoista Fuksa triumfovali na pětistovce


  Jsme partnery mistrů

  LB Cemix, s.r.o. patří mezi dlouholeté přední sponzory Volejbalového klubu Jihostroj České Budějovice.

  Družstvo mužů je sedminásobným mistrem ČR a v posledních pěti sezónách se zúčastnilo nejvyšší evropské pohárové soutěže, Ligy mistrů.

  Volejbalový klub má i početnou mládežnickou základnu, a to od přípravek žáků a žákyň až po extraligu juniorů a juniorek. Všechna družstva mládeže startují v nejvyšších soutěžích ČVS a patří k absolutní výkonnostní špičce českého mládežnického volejbalu, jak družstev chlapců, tak i dívek.

  Novodobá historie VK Č. Budějovice se datuje od r. 1994, kdy došlo k ukončení činnosti všech volejbalových  družstev mužské kategorie v TJ Škoda Č. Budějovice a současně k založení Občanského sdružení VOLEJBALOVÝ KLUB České Budějovice. Družstvo mužů se profesionalizovalo a největším sponzorem se tehdy stala firma Jihostroj a.s. Velešín. VK převzal název této firmy jako svůj sponzorský název a extraligové soutěže tedy hraje pod názvem VK Jihostroj Č. Budějovice. Po přechodu na profesionální bázi došlo k růstu výkonnosti a počínaje sezónou 1996 – 97 patří družstvo Českých Budějovic ke špičce českého volejbalu.

  Podporujeme

  SK Powerbulls Třeboň – sportovní klub s řadou úspěchů

  Hlavní činnost SK Powerbulls je zaměřena na silový trojboj, kulturistiku a fitness na kondiční, amatérské, ale i profesionální úrovni. Nabízí zde konzultace spojené se cvičením, zdravým životním stylem, zdravou výživou, tréninky v oblasti fitness, bodyfitness, kulturistiky a silového trojboje. Vše na velmi profesionální úrovni i pod dohledem reprezentantů ČR.

  PodporujemePodporujeme .<>

  Členy jsou i profesionálové jako např. reprezentant ČR Milan Špingl, profesionální kulturista Lukáš Osladil, profesionální kulturista Tomáš Bureš, reprezentantka ČR Jana Hrabalová – Špinglová. Čestným členem je i další reprezentant ČR Jan Pinc.

  V letošním roce dosáhli úspěchů i na světovém poháru v Cali.

  Podporujeme

  www.sk-powerbulls.cz, www.fitness-reprezentant.cz, www.zdravavyziva-trebon.cz