LB Cemix, s.r.o.

  Podpora

  Poradna - řešení problémů - Omítky

  16. 2. 2011

  Dobry den prosim o radu co pouzit na vnitrni omitky v drevomontovanem baraku (okal) kde steny v zavislosti na teplote "pracuji". Dekuji

   

  Okál má vnitřní povrchy stěn z dřevotřísky, která je opatřena tapetami.

  Postup je následující:

   

  1) Strhnou se papírové tapety (namočí se a seškrábnou)

  2) Dřevotříska se opatří pomocí malířského válečku nátěrem Cemix Kontakt

  3) Natáhne se zatíraná Silikátová omítka – zrnitosti 1mm nebo 1,5 mm podle požadované struktury. Jiné omítky nelze použít (vápenná, vápenocementová a suchá šlechtěná jsou málo pružné a oloupaly by se, akrylátová a silikonová se nehodí do vnitřního prostředí).

  4) Pokud byly spoje jednotlivých desek lištovány, je nutné lišty zachovat. Pokud byste se chtěl lišt zbavit, bylo by nutné celé plochy stěrkovat s alkalivzdornou síťovinou (ve spojích 2x), i tak závisí na pevnosti spojů jednotlivých panelů, aby nedošlo ve spoji k porušení.

  Ing. Miroslav Motešický - Útvar vývoje a technické podpory prodeje

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.