LB Cemix, s.r.o.

  Podpora

  Poradna - řešení problémů - Omítky

  6. 11. 2009

  Dobrý den chtěl jsem vás požádat o radu. novostavba RD zdivo supertherm vnitřní omítky, druhy, materiál, postup. Jak funguje lepidlo a použítí a na kolik vyjde m2 omítek i se štuky.

   

  Vážený pane Machálko,

  Váš dotaz je velmi obsáhlý a bude velmi obtížné bez osobní konzultace na něj odpovědět, řesto se pokusím alespoň takto:

  Pro omítání Vámi ovedeného typu zdiva nabízí Cemix několik omítkových skladeb s různými materiály, jejichž volba závisí především na Vašich osovních preferencích. Volbu té správné skladby pro Vás můžete provést i na základě dokumentu Jednovrstvé a dvouvrstvé omítkové systémy, který je v podobě PDF dostupný na našich stránkách v sekci Systémy/Cemix WALL system:

  http://www.cemix.cz/data/files/cemix_omitkove_systemy_09.pdf

  Podrobné postupy aplikace zvolených materiálů a rozsah jejich použití potom naleznete v technických listech materiálů, které jsou dostupné rovněž na stránkách v sekci Ke stažení/Technické listy:

  http://www.cemix.cz/ke-stazeni

  Pokud se týká lepidel, není možné rovněž jednoznačně odpovědět, jelikož není známo, máte-li na mysli lepidla pro lepení obklad, či lepidla pro lepení izolantů v zateplovacích systémech. Druhy lepidel a rozsahy jejich použití jsou uvedeny v sekci Produkty/LEPIDLA:

  http://www.cemix.cz/produkty/kategorie/lepidla-na-keramiku

  Ceny jsou pak opět závislé na zvolených materiálech a rovněž pak na způsobu, resp. místě jejich nákupu.

  Pro osobní konzultaci ohlledně pomoci s volbou materiálů a jejich nacenění jsou Vám k dispozici naši odborní prodejci - toho správného zvolte podle mapky v sekci Kontakty/Obchodní zástupci:

  http://www.cemix.cz/obchodni-zastupci

   

  S přáním hezkého dne

  František Kubíček, DiS - product manager