LB Cemix, s.r.o.

  Podpora

  Poradna - řešení problémů - Omítky

  29. 6. 2012

  Vazeny,chtel bych se zeptat ,jestli mohu prirodni brizolit oznaceny CEMIX 508 pouzit ve vnitrnich prostorach jako dekoracni omitku a pokud ne ,tak jaky jiny bych mohl pouzit.Z pozdravem vas staly odberatel.

   

  Použití břizolitu v interiéru není příliš obvyklé, ale v podstatě se jedná o vápeno-cementovou omítku, jako je každá jiná, a tudíž v jejím interiérovém použití není žádný problém.

   

  Z estetického hlediska by bylo mnohem efektivnější použít pastovitou šlechtěnou omítku ve zvolené bázi, struktuře (rýhovaná/zatíraná), zrnitostní variantě a především v barevném provedení dle vašeho přání. Tato je vyvinuta přednostně jako povrchová úprava zateplovacích systémů v exteriérech, ovšem její použití v interiéru se také nevylučuje.

  František Kubíček, DiS. - produktový management

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.