LB Cemix, s.r.o.

  Podpora

  Poradna - řešení problémů - Omítky

  2. 5. 2010

  Dobry den,mel bych dotaz. Koupil jsem cihlovy radovy byt,chtel bych udelat nove omitky a stare strhnout.Muzete mi napsat ktere by byly nejlepsi i finanacne ?A jak dlouho musim cekat nez na nove omitky dam barvu??dekuji Balasek

   

  Existuje více možností, jakým způspbem postupovat při výběru omítek, stejně jako existuje více pohledů na finanční stránku věci. Vše ve výsledku záleží na Vašich osobních preferencích a požadavcích na vlastnosti nové fasády - jak z pohledu pořizovacích nákladů a funkčních vlastností, tak i z dlouhodobějšího hlediska, pokud jde např. o návratnost investice díky úspoře na energiích při případném zateplení objektu.

   

  V každém případě, pokud jde o povrchové řešení fasády, doporučujerme použití některé z pastovitých probarvených omítek, na které už není potřeba aplikovat fasádní barvu.

   

  Různé druhy omítkových skladeb jsou uvedeny v dokumentu Jednovrstvé a dvouvrstvé omíttkové systémy na těchto stránkách.

   

  Důvodu identifikace Vašich požadavků na fasádu a případného kvalifikovaného doporučení kontaktujte prosím našeho odborného prodejce ve Vašem regionu, konkrétně pana Petra Chaloupka, tel. 606 758 549, který Vám bude nápomocen při řešení Vašeho výběru a zároveň bude schopen dát Vám podrobné informace včetně případné cenové nabídky.

  František Kubíček, DiS. - produktový management