LB Cemix, s.r.o.

  Podpora

  Poradna - řešení problémů - Omítky

  23. 1. 2013

  Dobrý den, je vaše sádrová omítka 016 jen ze sádry nebo je to směs vápna a sádry a v jakém podílu,a co říkáte na skladbu na YTONG nalepit sárokarton a přestěrkovat stěrkou 106. Děkuji za odpověď.

   

  Dle technického listu obsahuje zmíněná sádrová omítka příměs vápenného hydrátu pro zlepšení zpracovatelských vlastností. Obsah jednotlivých přísad je předmětem výrobního tajemství.

   

  Pokud jde o lepení sádrokartonu, takové řešení je možné. Oem je potřeba brát v úvahu rovinnost zdiva při volbě lepidla. Cementové lepidlo lze použít matx. do tloušťky 10 mm (při větší tloušťce hrozí smršťování lepidla). Pro větší tloušťku by muselo  být použito objemově stélejší sádrové lepidlo, které bohužel naše společnost nevyrábí.

  František Kubíček, DiS. - produktový management

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.