LB Cemix, s.r.o.

  Podpora

  Poradna - řešení problémů - Podlahy

  13. 8. 2013

  Dobrý den,chtěl bych se zeptat, co si počít s betonovou podlahou, na které je asfalt asi 3 mm. Jakou použít samonivelacní stěrku a jak postupovat?

   

  Základem úspěšného vyrovnání podlahy stěrkou je důkladná příprava podkladu. V tomto případě zahrnuje nutné odstranění asfaltu do maximální možné míry. Stopy po asfaltu (mastné fleky) bude potřeba separovat od stěrky nátěrem přípravku Cemix Superkontakt. Zbylé betonové plochy se ošetří systémovou penetrací Cemix Penetrace podlahová.

  Správná volba stěrkové hmoty závisí na mnoha faktorech: předpokládané zatížení, potřebná tloušťka vrstvy, druh podlahové krytiny...doporučujeme použít průvodce systémovým řešením a vybrat potřebné parametry - klikněte ZDE.

  František Kubíček, DiS. - produktový management

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.