LB Cemix, s.r.o.

  Podpora

  Poradna - řešení problémů - Podlahy

  27. 9. 2013

  Dodrý den. Jde použít pro penetraci betonu pod Vaše samoniveleční hmoty například Sokrat nebo obdobné přípravky na akrylátové bázi?

   

  Lze předpokládat, že máte na mysli přípravek "Penetrace disperze S2802A". Protože se jedná sice o běžně používaný ale námi neověřovaný výrobek, nemůžeme jeho použití v našich materiálových skladbách doporučit.

  Naše technické dokumenty obsahují u našich výrobků vždy předepsané pracovní postupy a v případě penetrací také vhodné koncentrace tzn. stupně ředění. Bohužel zmíněný konkurenční výrobek je distribuován celou řadou dodavatelů a prodejců a stupně jeho ředění jsou natolik rozdílné, že to vzbuzuje oprávněné pochybnosti o informační validitě údajů, které jeho dodavatelé uvádějí např.: barvyonline - doporučené ředění 1:13 až 1:17 heuréka - doporučené ředění 1:3 až 1:12 Den Braven (výrobce) - doporučené ředění jako penetrace1:2 až 1:10.

  Ing. Miroslav Štenko, Ph.D. - vedoucí vývoje

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.