LB Cemix, s.r.o.

  Podpora

  Poradna - řešení problémů - Podlahy

  6. 10. 2013

  Je možné ve dvou nebo třech vrstvách postupně vytvořit z cemix 045 - flexibilního lepidla - spádovou vrstvu na balkóně. U oplechování je potřeba 0 a u zdi 2 cm a na vyzrálou spádovou vrstvu pak provést tímtéž lepidlem pokládku dlažby?

   

  Lepicí tmely Cemix jsou určeny pro tenkovrstvé lepení obkladů - v žádném případě je není možné použít jako potěrovou vrstvu.

  Pro daný účel vytvoření spádové potěrové vrstvy je určený materiál Cemix Spádový potěr (označení 080), který je koncipován tak, aby dokázal odolat namáhání, které s sebou přináší proměnlivá tloušťka. 

  Balkonová konstrukce je velmi exponovaná část domu, které je zapotřebí věnovat zvýšenou pozornost z hlediska správného provedení, aby byla zajištěna dlouhodobá a bezproblémová funkčnost. V opačném případě bude by mohlo dojít k postupné degradaci konstrukce a z dlouhodobého hlediska i k poškození statického charakteru.

  Doporučujeme důkladně prostudovat celou problematiku, např. v dokumentu Pracovní postupy Cemix - Balkonové konstrukce a dodržování správných postupů i materiálů.

  V případě potřeby konzultace jsou k dispozici obchodně-technuičtí poradci Cemix - kontakt na správnou osobu naleznete kliknutím do mapky: http://www.cemix.cz/obchodni-zastupci

   

  František Kubíček, DiS. - produktový management

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.