LB Cemix, s.r.o.

  Podpora

  Poradna - řešení problémů - Podlahy

  1. 11. 2013

  Dobrý den, na balkoně jsme vytvořili spádový klín pomocí cemix spádového potěru 080. Za kolik dní můžeme nanést balkonovou hydroizolaci 1 K?

   

  Hydroizolaci na spádový potěr lze nanášet po jeho vyzrání, které obecně probíhá za běžných podmínek 28 dnů. Vedle vyzrání (hydratace a s tím související zpevnění) je však důležité, aby potěr byl vyschlý což je závislé na okolních podmínkách (je- li zatěžován srážkovou vlhkostí, jaká je teplota a relativní vlhkost ovzduší). Tyto faktory nelze proto zohlednit do konkrétního časového údaje. Není-li potěr zatěžován od 21. do 28. dne od pokládky srážkami, lze za běžných klimatických podmínek předpokládat , že dosáhl 28. den i rovnovážné vlhkosti a lze na něj aplikovat hydroizolaci.

  Ing. Miroslav Štenko, Ph.D. - vedoucí vývoje

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.