LB Cemix, s.r.o.

  Podpora

  Poradna - řešení problémů - Podlahy

  25. 11. 2013

  Dobrý večer, Slyšel jsem že samonivelační anhydritový potěr a alfa sádra nejsou vhodná do koupelen a prostorů s vlhkostí. Jakou výšku a výrobek by jste mi doporučil pro podlahové vytápění aby zbytečně nevznikaly tepelné ztráty? Děkuji za odpověď.

   

  Anhydritové potěry nejsou vhodné pro vlhké a mokré prostředí, pokud nejsou chráněny vhodnou hydroizolaci. Běžné cementové a spárovací hmoty pro keramické obklady a dlažby nemají deklaraci vodotěsnosti a proto je nutno pro dané prostředí potěr před pokládkou dlažeb chránit hydroizolací. Ze sortimentu Cemix to může být Hydroizolační stěrka 1K (označneí HS 1K) nebo Hydroizolační stěrka 2K (označení HS 2K).

  Ing. Miroslav Štenko, PhD. - vedoucí vývoje

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.