LB Cemix, s.r.o.

  Podpora

  Poradna - řešení problémů - Podlahy

  18. 2. 2014

  Mám udělanou betonovou plochu na tenis se zdí, ale jedna čtvrtina plochy vzhledem k použití řidšího betonu je lehce níže, zůstává v ní voda. hledám řešení/ beton je cirka 2cm, pod tím je štěrk, vevnitř železo/ Mám provrtat díry k odtoku vody?nebo existuje spec beton, který mohu na současný přidělat aby přilnul a přečkal zimu, mrazy nebo celou plochu venkovní hřiště překrýt nějakou speciální hmotou s barvou? Za odpověď děkuji

   

  Rozhodující je v tomto případě potřebná tloušťka dorovnání plochy. Pro vyrovnání vrstev v tloušťce 5-50 mm lze použít výrobek Cemix Polymercementový potěr 40 (označení 070) nebo případně pro menší vrstvy (10-50 mm) Cemix Cementový potěr 30 (označení 030) zušlechtěný přídavkem Cemix Zušlechťovací disperze přidané do záměsové vody potěru.

  František Kubíček, DiS. - productmanagement

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.