LB Cemix, s.r.o.

  Podpora

  Poradna - řešení problémů - Podlahy

  3. 3. 2014

  Dobrý den. Chtěl bych se zeptat - mám v podkroví udělané strojní betony a objevili se mi tam praskliny v betonu. Čím je opravit a zároveň vyrovnat? Děkuji za ospověď.

   

  Především je potřeba znát míru velikost nerovností, které chcete vyrovnávat - reps. potřebnou tloušťku vyrovnávací vrstvy. Pro daný účel lze doporučit např. Cemix Samonivelční polymercementovou stěrku 20 (označení 220), za předpokladu, že aplikační tlouťka bude v rozmezí 3-20 mm.

  Každá stěrka ovšem potřebuje pevný a staticky stabilní podklad. Byly-li Vámi zmíněné praskliny způsobeny statickým problémem podlahy (průhyby), pak hrozí, že bude podlaha praskat i nadále.

  František Kubíček, DiS. - productmanagement

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.