LB Cemix, s.r.o.

  Podpora

  Poradna - řešení problémů - Podlahy

  10. 3. 2014

  Dobrý den, potřeboval bych poradit jaké zvolit produkty na opravu podlahy v garáži? Je tam vyzrálý pevný beton který je hrbatý a má sem tam díru po vypadlém kamenu cca 30x10mm. Ideální by bylo kdybych to trochu srovnal,napenetroval a vylil bych to nějakou směsí,kterou bych případně už nemusel natírat. Máte nějaký takový výrobek,nebo co by jste mi doporučili,aby to odolávalo chemikáliím a bylo to dostatečně tvrdé?

   

  Pro daný účel je určený výrobek Cemix Samonivelační polymercementová stěrka 30 (označení 230). Pro aplikační tloušťku max. do 20 mm v místě největší vrstvy. Případné výtluky a kaverny lze řešit tzv. předlitím - jeden den  vyplnění výtluků výše uvedenou hmotou (opět do max. 20 mm) a druhý den vylití celé plochy stejným materiálem.

  Lokální výtluky větší hloubky lze sanovat za pomoci směsi stěrky a písku.

  Detailněji je postup popsn v dokumentu Pracovní postupy Cemix - Podlahové potěry a stěrky: http://www.cemix.cz/data/files/pp_podlahy.pdf

  Plochy se před aplikací stěrky ošetří přáípravkem Cemix Penetrace podlahová.

  Hotovou stěrku lze užívat jako finální - bez dalšího podlahového krytu, pouze v přípdě předpokladu zatížení vodou či chemií (sníh+rozmrazovací soli, které lze v garáži přčedpokládat) je nutné stěrku chránit ochrannými nátěry vhodnými na beton.

  František Kubíček, DiS. - produktový management