LB Cemix, s.r.o.

  Podpora

  Poradna - řešení problémů - Podlahy

  11. 3. 2014

  Dobrý večer,prosím pěkně o radu.Potřebujeme vyrovnat a navýšit starou betonovou podlahu v bytě o cca 4 cm,takm aby tato vrstva nepopraskala .Chceme poté pokládat dlažbu...můžete nám prosím něco doporučit? Nechci nivelačku ani anhydrit...místnost má 16 m2.děkuji vám mockrát za cennou radu a mějte se hezky.

   

  Stará betonová podlaha se ošetří přípravkem Cemix Penetrace podlahová - dle návodu k použití. pokud se z nějakého důvodu chcete vyhnout použití anhydritového potěru, potom zbývá jediné řešení, a sice klasický cementový potěr - např. Cemix Cementový potěr 20 hrubý (označení 010), který je určený pro klasické obytné místnosti se standardní zátěží.

  Předpokladem tohoto řešení je, že součástí potěru nebude podlahové vytápění.

  František Kubíček, DiS. - produktový management

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.