LB Cemix, s.r.o.

  Podpora

  Poradna - řešení problémů - Podlahy

  24. 3. 2014

  Dobrý den, při rekonstrukci RD potřebujeme dorovnat stávající betonovou podlahu. Bohužel jsou zde oblasti se dvěma úrovněmi (-2cm a -5cm) vůči požadované finální rovině. Prosím Vás o návrh řešení s ohledem pochozí vrstvu - 10mm vinyl na HDF desce s korkem. Podlaha je nevytápěná. Předem děkuji.

   

  Pokud to dobře chcápu, pak první oblast je potřeba dorovnat ve výšce 10 mm - pro tento účel je vhodný výrobek např. Cemix Samonivelační polymercementová stěrka 20 (označení 220). Schéma aplikace - viz Průvodce systémovými řešeními Cemix: ZDE. Kliknutím na vrstvy v legendě zobrazíte doporučené výrobky.

  Druhá oblast - dorovnání sdruženou potěrovou vvrstvou ve výšce 40 mm pak Cemix Samonivelační anhydritový potěr 25 (označení 090), schéma ZDE.

  Pro optimální výsledek pokládky doporučujeme přenechat aplikaci zkušené podlahářské firmě, která má k dispozici potřebné vybavení a zkušenost s aplikací samonivelačních hmot.

  V případě potřeby osobní konzultace neváhejte kontaktovat obchodně-technického poradce Cemix ve Vaší oblasti - kontakt naleznete kliknutím do mapky: http://www.cemix.cz/obchodne-technicti-poradci.

  František Kubíček, DiS. - produktový management