LB Cemix, s.r.o.

  Podpora

  Poradna - řešení problémů - Podlahy

  11. 4. 2014

  Dobrý den, prosím o radu. Koupil jsme byt, kde jsou původní staré parkety. V pár místech vržou a zvedají se. Pomůže mi zabrousit parkety a přelakovat, nebo mám hledat jiné řešení, například potáhnout parkety linem, nebo kobercem?

   

  Společnost LB Cemix, s.r.o. ve vztahu k podlahám je výrobcem materiálů pro vyrovnávací vrstvy. Vyrábíme široký sorotiment druhů potěrů a stěrek pro rozličné velikosti a způsoby namáhání i tloušťky vrstev a v souvislosti s danou problematikou jsme schopni poskytnout odborné poradenství.

  Tento dotaz se bohužel týká problematiky podlahových krytin, která je (s vyjímkou systémů pro lepení keramiky)  mimo náš obor, a proto doporučujeme se v dané věci obrátit o radu na zkušenou podlahářskou firmu.

  František Kubíček, DiS. - productmanagement

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.