LB Cemix, s.r.o.

  Podpora

  Poradna - řešení problémů - Podlahy

  12. 5. 2014

  Dobrý den, v současné době rekonstruujeme podlahu v přízemí RD. Na současné podlaze byla dlažba, která se nyní odstranila. Na podlaze zbyly zbytky lepidla a někde výtluk v betonu po dlaždici (max 3cm hluboký). Chtěl jsem vás poprosit o radu jaké Vaše produkty a postup použít pro srovnání podlahy tak, aby se na ní mohlo položit PVC? Předem děkuji za odpovědˇ.

   

  Rozhodující je zde celkové rozpětí tlouštěk, resp. vrstva, o kterou lze zvýšit současnou úroveň podlahy.

  Nabízí se použití Cemix Samonivelačního potěru 25 jemného (označení 090 j) aplikovaného jako sdružený potěr, který lze na beton aplikovat v tloušťce od 15 mm výše. Tato varianta by byla vhodnější pro strojní lití.

  Jako ruční variantu lze zvážit dvoukrokovou aplikaci Cemix Samonivelační polymercementové stěrky 20 (označení 220), kdy se jako první krok vyplní výtluky v podlaze směsí stěrky s přídavkem písku a ve druhém kroku se stěrkou přelije podlaha celoplošně. Tento postup sanace je podrobně popsaný v dokumentu Pracovní postupy Cemix - Podlahy, kapitola 3.6: http://www.cemix.cz/data/files/pp_podlahy.pdf

  František Kubíček, DiS. - productmanagement

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.