LB Cemix, s.r.o.

  Podpora

  Poradna - řešení problémů - Podlahy

  23. 11. 2010

  Dobrý den. Potřebuji srovnat anhydritovou podlahu s podlahovím vytápěním samonivelizační sádrovou stěrkou dle vašeho postupu, který jsem se dočetla na vašich stránkách, ale bohužel jsem nesehnala nikoho v mém okolí, kdo má s touto technologií zkušenosti. Máte prosím kontakt na nějakou profesionální firmu v okolí Žatce?? Předem moc děkuji.

   

  Bohužel z dotazu není jasné, jestli se jedná o Žatec v okrese Jihlava nebo o ton v okrese Louny. V každém případě se prosím obraťte o doporučení vhodné realizační firmy na našeho obchodně-technického poradce v dané oblasti - toho správného naleznete podle kliknutím do mapky v kontaktech na našich stránkách: http://www.cemix.cz/obchodni-zastupci

  František Kubíček, DiS. - produktový management

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.