LB Cemix, s.r.o.

  Podpora

  Poradna - řešení problémů - Podlahy

  10. 12. 2010

  Dobrý den. Poraďte prosím jak vyrovnat ne moc rovnou betonovou podlahu v rodinném domě. Podlahu potřebujeme připravit na pokládku dlaždic. V podlaze je topení, navýšit ji můžeme max. o 1,5 cm. Plocha ca. 60m2. Poraďte prosím nějakou firmu v okolí Chomutova a ještě kolik to zhruba bude stát vč. práce. Děkuji. PS: jde aplikovat 2 vrstvy jemné stěrky na sebe?

   

  Bohužel výsledná cena díla se bude odvíjet od použitého materiálu a od cen za práci, kterou vám dá konkrétní firma, již si zvolíte. Naši obchodně-techničtí poradci v dané oblasti vám budou schopni pomoci s výběrem vhodného realizátora a poskytnout konzultaci na základě dalších informací (je potřeba zjistit především velikost nerovností).

  Ideální cestou bude tedy obrátit se, v případě zájmu, telefonicky na konkrétní osobu podle regionu, ve kterém se nachází Váš dům, kontakty naleznete zde: http://www.cemix.cz/obchodne-technicti-poradci.

  František Kubíček, DiS. - produktový management

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.