LB Cemix, s.r.o.

    Podpora

    Poradna - řešení problémů - Podlahy

    29. 10. 2011

    Dobrý den, na nové betonové podlaze v garáži potřebuji srovnat nerovnost betonu a aplikací nějaké stěrky zvýšit odolnost na otěr, sůl i pevnost. Jakou stěrku mi doporučíte? Za jak dlouho po zabetonování ji mohu nanášet? Děkuji.

     

    Za předpokladu, že podlaha v garáži není ve spádu doporučujeme použít výrobek Cemix Samonivelační polymercementová stěrka 30 (označení 230). Stěrka se aplikuje na objemově stabilizované podklady, což u betonu obecně představuje 28 dní zrání.

    Pro zvýšení odolnosti je stěrku zapotřebí ošetřit vhodným nátěrem na beton. Nejtrvanlivější jsou dvoukomponentní epoxidové nátěry. Se sortimentu speciální výrobkové řady naší partnerské značky RAKO SYSTEM lze doporučit matný epoxidový nátěr EPA 5M, který je  dodáván pouze v šedé barvě.

    Aplikace stěrky vyžaduje jistou zkušenost a používání speciálních pomůcek, proto pro optimální výsledek doporučujeme angažovat zkušenou podlahářskou firmu.

    Ing. Miroslav Štenko - vedoucí Útvaru vývoje a technické podpory prodeje

    Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

    Informace o ochraně spotřebitele

    LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.