LB Cemix, s.r.o.

  Podpora

  Poradna - řešení problémů - Podlahy

  5. 1. 2012

  Dobrý den, v podkroví RD potřebuji srovnat hrubou betonovou podlahu cca 18 m2, výšková nerovnost je cca 7 cm, svažitě od jedné stěny ke druhé. Betonová podlaha je 15 let stará a popraskaná. Nemohu tuto podlahu bourat a odstranit, proto bych ji chtěl pokrýt nějakou samonivelační stěrkou, abych srovnal podlahu a zakryl a zpevnil praskliny. Poraďte mi jaký typ stěrky použít. Děkuji

   

  Pro vyrovnání podlahy připadá v úvahu výrobek Cemix Samonivelační potěr 25 jemný. V případě sdružené podlahy je nutné počítat s minimálním navýšením podlahy nad současný nejvyšší bod o 15 mm. Taková vrstva potěru ovšem představuje značné zatížení stropní konstrukce - mělo by být před tím konzultováno se statikem, i s ohledem na vhodné doplnění o kročejovou izolaci.

  František Kubíček, DiS. - productmanagement

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.