LB Cemix, s.r.o.

  Podpora

  Poradna - řešení problémů - Podlahy

  1. 3. 2012

  Dobrý den, mám prosbu - aplikoval jsem v úterý na kuchyň (cca 8 m2) stěrku Cemix Samonivelační stěrku 20, ale původní lavory tam prakticky zůstaly, cca do 1 cm rozdíl. Chystám se, že bych to buď zalepil nebo dal druhou vrstvu, ale pouze v místech kde je lavor. Je to možné nebo se musí vždy dělat celá plocha? Je třeba znovu penetrovat? Předem děkuji a přeji pěkný den.

   

  Aplikaci stěrek vždy doporučujeme přenechat zkušené podlahářské firmě - vybavené potřebnými pomůckami a zkušenostmi, kterých je vždy při lití zapotřebí.


  Prohlubně  lze vyrovnat stěrkou i lokálně. Podklad minimálně 1x napenetrujte (Cemix Penetrace podlahová : voda = 1 :3).  Povrchové napětí čerstvé stěrky neumožní její nalití při okrajích prohlubní " do ztracena", takže ji buď zarovnejte povrchově ve fázi tuhnutí nebo ji zarovnejte po zatuhnutí zbroušením. Nároky na výslednou rovinnost se obvíjí též od předpokládané finální vrstvy. V případě dlažby nejsou tak přísné, jako v případě linolea.

  Ing. Miroslav Štenko - vedoucí Útvaru vývoje a technické podpory prodeje

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.