LB Cemix, s.r.o.

  Podpora

  Poradna - řešení problémů - Podlahy

  30. 7. 2012

  Dobrý den, kolem chaty máme venkovní beton, je to komunikační cestička, 15 let starý, který je nerovný. Čím jej lze dorovnat tak, aby se nemusela zvyšovat vrchní vrstva stávajícího betonu (nešly by otvírat dveře) a aby byl odolný povětrnostním vlivům zimním i letním a čím je možné beton natřít a sjednotit barevným nátěrem, který by byl otěru a mrazu vzdorný. Zkoušeli jsme různě dorovnávat, vždy se to vydrolilo, a na některých místech se to ani nespojilo. Předem Vám moc děkuji.

   

  Bohužel, každý materiál, který můžete na opravu použít bude počítat s potřebnou minimální aplikační tloušťkou. Například ze sortimentu Cemix je pro uvedený účel vhodné použít Cemix Polymercementový potěr 40 (označení 070), jehož aplikační rozmezí je od 5 do 50 mm. Samonivelační stěry Cemix, které se aplikují v menších vrstvách jsou bohužel určeny výhradně pro interiéry.

  Před aplikací doporučujeme věnovat pozornost důklané přípravě podkladu, která zahrnuje důkladné odstranění všech uvolněných částí, vysátí povrchu a penetrace přípravkem Cemix Penetrace podlahová - dle návodu k použití.

  František Kubíček, DiS. - productmanagement