LB Cemix, s.r.o.

  Podpora

  Poradna - řešení problémů - Podlahy

  9. 8. 2012

  Dobrý den. Při rekonstrukci bytu jsme vytrhali staré parkety, které byly lepeny do asfaltu. Prosím Vás jaký zvolit postup a materiál pro srovnání nivelety podlah. Nyní je tam schodek po parketách cca 2,5 cm. PS: Asfalt zůstal částečně přilepený k podkladní vrstvě. Děkuji.

   

  Zbývající asfalt je nutné do maximální možné míry odstranit. Je zřejmé, že po něm na podlaze zůstanou drobné zbytky a mastné fleky - tyto opatřete spojovacím můstkem Cemix Superkontakt. Zbytek podlahy bez asfaltu, důkladně zbavenou prachu a volných částic (průmyslovým vysavačem), opatřete přípravkem Cemix Penetrace podlahová ředěnou dle návodu k použití.

  Vrstva 25 mm je příliš velká pro jednovrstvou aplikaci samonivelační stěrky, proto doporučujeme aplikaci sdruženého potěru - v úvahu připadá výrobek Cemix Samonivelační anhydritový potěr 25 jemný (090 j).

  Jelikož aplikace samonivelačních materiálů vyžaduje použití strojního zařízení, pomůcek a postupů, doporučujeme tuto aplikaci přenehchat zkušené podlahářské firmě.

  František Kubíček, DiS. - productmanagement

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.