LB Cemix, s.r.o.

  Podpora

  Poradna - řešení problémů - Podlahy

  25. 10. 2012

  Mám dotaz. Mám betonovou podlahu v novostavbě, která není rovná. Chci položit thermofix. Jaký produkt použít na vyrovnání podlahy?

   

  Za předpokladu, že daná podlaha bude pravděpodobně v běžných obytných prostorách, je volba druhu stěrky dále zavislá na velikosti nerovností, resp. na tloušťce stěrkové vrstvy potřební pro vyrovnání podlahy. Pro jednovrstvé vyrovnání podlahy v tloušťce 2-10 mm (lokálně 15 mm) je vhodná Cemix Samonivelační stěrka 30 (označení 050). Pro tloušťky 2-20 mm je určena Cemix Samonivelační polymercementová stěrka 20 (označeni 220), kterou lze použít i vícevrstvě.

  Překročí-li potřebná vrstva pro vyrovnání tloušťku 20 mm, připadá v úvahu ještě Cemix Samonivelační stěrka NIVELA EASY (označení 200), v tomto případě ovšem pouze za předpokladu, že součástí podlahy není žádný druh podlahového vytápění.

  František Kubíček, DiS. - productmanagement

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.