LB Cemix, s.r.o.

  Podpora

  Poradna - řešení problémů - Podlahy

  6. 1. 2013

  Dobrý den mám podlahu v podkroví s osb desek a na tom lino. Je potřeba to vyrovnat nivelačkou? Popřípadě kolik je minimální tloušta nánosu? Popřípadě jaký zvolit materiál? Je potřeba do všech rohu vložit nějaký těsncí pás? Děkuji.

   

  OSB desky nejsou vhodným a dostatečně stabilním podkladem pro aplikaci tenkovrstvých samonivelačních stěrek. Resp. vyrovnání stěrkou je možné pouze za předpiokladu použití vysoce modifikovaných materiálů s vláknitou výztuží, které naše spoůlečnost nevyrábí. Také příprava podkladu zahrnuje důkladná opatření proti vzájemnému pohybu desek a zatečení stěrky do spár - přearmonáním celé plohchy.

  Doporučujeme poradit se se zkušennou podlahářskou firmou, zdali neexistuje pohodlněnjší suchá cesta řešení vaší podlahy, případně přenechat i samotné vyrovnání podlahy stěrkou této firmě, která je schopná zvládnout celou realizaci v rámci svých zkušeností a s použitím speciálního nářadí i pomůcek, které jsou v takovém případě zapotřebí.

   

   

  František Kubíček, DiS. - productmanagement

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.