LB Cemix, s.r.o.

  Podpora

  Poradna - řešení problémů - Podlahy

  10. 5. 2010

  Dobrý den, prosím doporučili by jste jako vrstvu před litím samonivalační vrstvy aplikaci opravného potěru nebo přestěrkování např. lepidlem na dlažbu, nebo rovnou ulití s podlahovou pentrací. Podklad je betonový, jen místy nesoudržný. Děkuji.

   

  Z dotazu není zřejmý rozsah a charakter poruch podkladu (výtluky ?, hloubka povrchové nesoudržnosti ?,...), charakter objektu, předpokládané provozní zatížení a předpokládaná finalizace povrchu ( druh podlahoviny ? nebo nátěr ? ) .

   

  Podrobně, avšak logicky obecně, popisuje celou problematiku přípravy podkladu před aplikací samonivelačních stěrek dokument Pracovní postupy Cemix - Podlahy. Konkrétní nejvhodnější způsob řešení daného problému je možno provést po zevrubném průzkumu konkrétní situace.

  Ing. Miroslav Štenko - vedoucí Útvaru vývoje a technické podpory prodeje

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.