LB Cemix, s.r.o.

  Podpora

  Poradna - řešení problémů - Podlahy

  20. 2. 2013

  Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu. Ve čtyřbytovce bydlíme ve spodním bytě. A v rohovém pokoji máme vlhko (spíše až mokro, hlavně podlaha je mokrá) minulý rok jsme nechali udělat venkovní izolaci přední strany domu. Ale nějak to vůbec nepomohlo a máme mokro snad ještě víc... ve sklepě je také mokro. Prosím poraďte co s tim a na koho se obrátit... Děkuji moc za radu.

   

  Identifikace příčiny vlhkosti a stanovení vhodného řešení se provádí vždy na základě sanačního průzkumu. Každá konkrétní situce je totiž poněkud jiná - je nutné zhodnotit dispozici domu, okolní terén, odvod dešťové vody, provední kvalitu popisované drenáže...atd.

  Standardním postupem je kontaktovat obchodně-technického prodejce Cemix v místě stavby, který veškeré výše uvedné faktory zhodnotí po osobní prohlídce přímo na místě. Kontakt na toho správného naleznete kliknutím do mapky na stránce: http://www.cemix.cz/obchodni_zastupcihttp://www.cemix.cz/obchodni_zastupci

  František Kubíček, DiS. - productmanagement

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.