LB Cemix, s.r.o.

  Podpora

  Poradna - řešení problémů - Podlahy

  20. 5. 2010

  Dobrý den, v domácí dílně a garáži potřebuji udělat samonivelační stěrku. Podklad je beton ručně hlazený, poměrně dost porovitý. Tato stěrka by měla být pochozí resp. pojízdná (v garáži), upravená maximálně nátěrem. Jak silná vrstva stěrky by měla být? Děkuji.

   

  Pro daný účel doporučujeme použít materiál Cemix Samonivelační polymercementová stěrka 30 (230). Dbejte prosím požadavku dodržení minimálních tloušťěk pro pojížděné podlahy. Tato tloušťka, stejně jako postup aplikace jsou uvedeny v technických listech zmiňovaného výrobku. Aplikaci doporučujeme, vzhledem k nutnosti použití speciálních technologických postupů a nástrojů, přenechat zkušené podlahářské firmě.

  František Kubíček, DiS. - produktový management

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.